Jak zamówić rysunek?

Moje rysunki można kupić

Niemal wszystkie prace prezentowane na stronie, były do nabycia.
Jeśli nie masz ulubionego przedstawienia konia, psa, kota, czy innego zwierzęcia, również nie wahaj się skontaktować ze mną. Wyszukam odpowiednie zdjęcia i na pewno uda się wybrać z nich coś ciekawego.

Rysunek w czasie jego powstawania.

Jak zamówić rysunek

Aby zamówić obrazek, najlepiej wysłać do mnie wiadomość przez Formularz Zamówienia, który znajdziesz na dole strony. Można również wysłać mail bezpośrednio na adres kontakt@rysunkimagdy.pl.

Zdjęcie, które mam narysować, musi być wysokiej rozdzielczości, najlepiej, aby rysowany obiekt zajmował prawie cały jego kadr. Od jakości fotografii zależy jakość rysunku. Zależy to również od tego od tego jak ciekawe będzie zdjęcie. Im lepsza, ciekawsza fotografia, tym lepszy powstanie rysunek. Dlatego zachęcam do przygotowania kilku zdjęć, z których wspólnie wybierzemy to najodpowiedniejsze.

Ceny rysunków ustalam indywidualnie, mogę to zrobić dopiero po obejrzeniu konkretnego zdjęcia, kiedy już wiem, ile pracy będzie mnie dany rysunek kosztował. Orientacyjna cena za format A4, to 250-650 zł (na dole strony znajduje się dokładniejsza, choć nadal szacunkowa, rozpiska cen). Do tego należy doliczyć koszt wysyłki (kurier).

Rysunek ołówkiem chrapy oprawa

Proces zamówienia wygląda następująco:

 • Wspólny wybór zdjęcia
 • Wpłata zaliczki
 • Przesłanie skanu rysunku do Odbiorcy
 • Akceptacja rysunku i przelew pozostałej kwoty na konto
 • Wysyłka rysunku kurierem, w specjalnej, zabezpieczonej, tekturowej kopercie, wzmocnionej płytą

Jestem również zawsze bardzo wdzięczna za informację, czy przesyłka bezpiecznie dotarła na miejsce, a także za przesłanie zdjęcia, jak prezentuje się oprawiony rysunek na ścianie.

CENNIK RYSUNKÓW_PL

Zapraszam serdecznie do zamawiania najlepszych rysunków w sieci!

Formularz zamówienia

  Potwierdź, że nie jesteś robotem 🙂

  Postaw mi kawę na buycoffee.to

  Archiwa